לפרסום

כוח הפרסום

אנחנו יודעים כמה כוח יש לפרסום אבל מה אנחנו באמת עושים כדי לנצל אותו לטובתנו?

המאמר  הבא מדבר אל בעלי עסקים בכל התחומים!

אם אתה בעל העסק אתה בטח כבר הבנת שבלי פרסום אינטנסיבי של העסק שלך ברשתות החברתיות אתה עלול להישאר מאחור. ישראל 2019 כולם כבר התקדמו לדיגיטל כל לקוח שהיית רוצה שיגיע אליך, מגיע אל המתחרים שלך למה? כי להם יש אתר שמגדיל את הסיכויים להגיע לאלפי צופים ביום דרך מיני רשתות כמו פייסבוק וואטסאף גוגל וכו'. לפרסום שלהם יש כוח
כשאנו גולשים בין אתרים אנחנו יכולים להיות באתרים שחווית הגלישה אצל נוחה, ומנגד יש גם את האתרים האלה שנכנסים ויוצאים מהם מהר יותר למה? כי אין חוויית גלישה נעימה לגולש. הגולש חיפש בגוגל מוצר X נכנס לאתר שלך, אם לא הייתה לו חווית גלישה נוחה הוא יתקדם הלאה לאתר הבא בתחום כי הוא מעוניין לקנות, אבל במקום מסודר ונעים יותר ומה קרה לך? הפסדת הזדמנות פז למכור לו את מבוקשו !!!

עיצוב זה כל הסיפור! כוח לפרסום

התפקיד שלנו כבעלי עסקים הוא לדאוג לניראות של האתר. דמיין לך שאתה הולך ברח' הרצל- יש הרבה חנויות חלקן מסודרות יפה בעיצוב מיוחד, מריחות טוב, הכל מסודר ונותן חשק להיכנס !!! אבל יש גם חנויות מבולגנות, הכל זרוק אחד על השני לא רואים כלום ולא מבינים מה יש בחנות בכלל, נציין ששתי החנויות עוסקות באותו תחום. זאת נקודה למחשבה נשאיר את התשובה פתוחה.

למה כדאי לי לקנות דווקא אצלך? שוב כוח לפרסום

נחזור לעניין. אם תשקיע באתר העסקי שלך הוא בעצם החנות הוירטואלית שלך, תגלה שהמון אנשים פתאום מגיעים אליך. הם הגיעו לאתר שלך, התרשמו ממנו לטובה ועכשיו הם מרגישים בנוח לקנות. הצלחת לתת להם ביטחון. כשהלקוח מרגיש בטוח 98% שהוא יקנה. את המוצר שהוא צריך ולא רק שהוא קונה הוא גם ממליץ על האתר שלך.

ביטחון זה שם המשחק!

למה לקנות אצלך?ברגע שאתה משקיע באתר שלך ויש לך אתר מסודר מעוצב ונעים עם חווית משתמש  זה יכול להיות מבצעים שמסוגננים נכון ויש עוד הרבה דרכים לגרום לאתר שלך להיות בין המובילים בתחום.
אם עדיין אין לך אתר מצליח משלך אתה מוזמן ליצור איתי קשר וביחד נוביל אותך אל המקום הנכון.

עיצובים בסטייל >>

 

נהנת מהמאמר? שתפו אותו עם חבר

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
לשתף בפייסבוק
Share on whatsapp
לשתף בוואטסאפ
Share on email
לשתף במייל

אני רוצה להיכנס לרשימת התפוצה שלך!

סגירת תפריט