עיצוב

המלצות וטיפים עיצוב אתרים

המלצות וטיפים עיצוב אתרים

היום עיצוב האתר הוא הכלי החשוב ביותר ואפשר גם לומר העיקרי באמצעותו נוכל לגייס לקוחות פוטנציאלים לאתר שלנו. במהלך העבודה בבניית אתר נחשוב תחילה על קידום האתר. זאת אומרת מראש נחשוב על הקידום מה יהיה התוכן שיקדם לנו את האתר, אלו תמונות כדאי להכניס ואלו מאמרים יהיו הכי טובים לאתר שלנו, אלו מילות מפתח אנחנו צריכים לאתר שלנו, אלו קישורים נכון להכניס ויש עוד מספר דברים שצריך לקחת בחשבון לפני בניית האתר.
כמובן שיש גם את החלק של העיצוב שהוא לא פחות חשוב, הוא תופס את העין של הגולש.

האתר צריך להיות קריא, אסתטי, מותאם למובייל ולדסטופ לחשוב איפה כל אלמנט צריך להיות, לשמור על נקיות של האתר ממש סדר וניקיון בכל דף ודף – מה שיגרום לגולש לרצות להישאר באתר שלך עוד כמה שניות או אפילו דקות, עיצוב כפתורים המניעים לפעולה ולהשארת פרטים זה מה שאנחנו צריכים.

הגדרת ומטרות של האתר

לשם מה אני מקים אתר מה הצורך שלי? מה אני רוצה להשיג דרך האתר? מה יקרה אחרי שהאתר יעלה לאויר? איזה סוג לקוחות אני צריך? אולי אני רוצה פרסום או יש לי צורך בהגדלת מכירות מה היעוד של האתר שלי? ובסוף צריך גם לדעת שצריך לתחזק את האתר מידי חודש להוסיף תכנים לעקוב אחרי ביצועים מי ניכנס לאתר שלי? ואם זה מספיק, מה עוד אפשר לעשות כדי לשפר כל הזמן את האתר לחדש לרענן ובמילה אחת לתחזק.

הגדרת יעדים קידום ו- עיצוב האתר

אחרי שהצבנו מטרות לאתר עכשיו צריך להגדיר יעדים. מה היעד של האתר שלי? השקעתי בבניית האתר, הכל יצא מושלם עכשיו צריך לקטוף את הפירות. למשל היעד הראשון שלי הוא ש – 120 לקוחות ישאירו לי פרטים לחזרה, מתוך ה – 120 לקוחות שהשאירו פרטים לחזרה יקנו ממני לפחות 70 לקוחות וכל מקרה לגופו בקשר לכמות הלקוחות שהוא צריך או רוצה, כמובן שכמה שיותר יותר טוב.

סקר שוק

מי המתחרים שלי?
מה גודל השוק?
במה אני יותר טוב מהמתחרים שלי?
במה אני פחות טוב מהמתחרים שלי?
מה עוד אני יכול לעשות כדי להגדיל רווחים?
בדקו את האתרים  של המתחרים מה הם עשו?
בדקו את עיצוב האתר של המתחרים!

עיצוב

לאחר סקר שוק יש לפעול

ראשית, הכלי הכי משמעותי לחקר שוק הוא האינטרנט. התחילו בחיפוש אחרי המתחרים שלכם בדקו אתה האתר שלהם בדקו את התוכן בדקו את העיצוב של האתר שלהם בדקו מה נכון באתר שלהם ומה לא נכון והחליטו מה לקחת איתכם מהמחקר שערכתם. קחו רעיונות טובים, חפשו אתרים פוטנציאלים לשיתוף פעולה להחלפת קישורים כמובן שאתר טוב צריך שיהיה לו קישורים חיצוניים וקישורים פנימיים.

בשלב הזה מתחילים לבנות את האתר תוך התחשבות בכל הפרמטרים שעברנו עליהם יחד כמובן לדאוג לתוכן טוב, עיצוב שמשדר את מי שאתם, כל דף מקבל תשומת לב וכבוד באתר אחרי שסיימתם לבנות את האתר והכל פיקס הגיע הזמן לאנדקס את הדפים של האתר בגוגל להגיש את מפת האתר לגוגל ולוודא שהדפים מאונדקסים ומותאמים למובייל ואין שגיאות בדפים. לדאוג להבטחת האתר, גוגל מעדיף אתרים מאובטחים. לדאוג למילות מפתח שיקדמו לכם את האתר, קידום אורגני צריך  לדאוג ל SEO תקין בדקו ערך ויקיפדיה. ככל שיהיו לך יותר מאמרים טובים ככה גוגל יקדם את האתר שלך למקום יותר טוב.

כדאי לעקוב אחרי לטיפים נוספים >>

נהנת מהמאמר? שתפו אותו עם חבר

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
לשתף בפייסבוק
Share on whatsapp
לשתף בוואטסאפ
Share on email
לשתף במייל

אני רוצה להיכנס לרשימת התפוצה שלך!

סגירת תפריט